خانه / بخش دانشجویی / رزومه علمی و پژوهشی / مقاله دکتر سامان شیخ اسماعیلی در بین برترین های سال امرالد

مقاله دکتر سامان شیخ اسماعیلی در بین برترین های سال امرالد

دریافت جایزه اهل قلم کایبرنتز از پایگاه امرالد 2017

(2017 Kybernetes Literati Awards)

دکتر سامان شیخ اسماعیلی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، در موفقیتی چشمگیر، موفق به دریافت جایزه معتبر برترین مقاله سال از پایگاه امرالد (Emerald) شد.

امرالد یکی از ناشران بین المللی و معتبر در رشته های علوم انسانی است. این ناشر بین المللی هر سال مقالات برجسته علمی هر مجله اش را مورد تشویق و تقدیر قرار می دهد و هر سال عنوان جدیدی برای جوایز خود در نظر می گیرد. در سال جاری نیز مقاله های چاپ شده در تمامی نشریات آن، توسط کمیته ای از متخصصان و داروان برجسته و سرشناس جهان، مورد بررسی قرار گرفت و تعدادی از مقاله های برجسته دنیا جهت تقدیر و تشویق انتخاب شدند.

جایزه اهل قلم امرالد (The Emerald Literati Awards) دارای سابقه 24 ساله بوده و هر سال با مشارکت اساتید و منتقدان علمی متبحر دنیا، به معرفی برترین مقالات دارای استناد بالا و میزان تأثیر زیاد می پردازد. معیارهای شش گانه مورد استفاده جایزه برای قضاوت در مورد مقالات، به طور خلاصه شامل بین المللی شدن، تمایز، حمایت از تحقیقات علمی؛ ترغیب به تحقیقات کاربردی (تاثیر)؛ متعهد بودن به کیفیت بالا؛ و تمایل خوانندگان، نویسندگان و کاربران به آن است.

در ادامه بخشی از نامه ارسالی توسط پایگاه امرالد و دعوتنامه جهت حضور و دریافت جایزه تعالی (Awards for Excellence) برای مقاله مذکور پیوست شده است.

 

دکتر شیخ اسماعیلی عزیز

تبریک فراوان! مقاله شما تحت عنوان «Knowledge management and employee empowerment» که در مجله Kybernetes  چاپ شده است، از طرف تیم تحریریه، به عنوان مقاله ممتاز (Outstanding Paper) در سال 2017  در Network Awards for Excellence Emerald Literati برگزیده شده است.

افزایش موفقیت مقاله

مقاله شما، اکنون آزادانه و به رایگان برای به مدت یک سال در دسترس همگان قرار دارد، تا زمانی که مقاله برنده سال بعد انتخاب شود. مقاله شما در آینده نزدیک به مقاله نمونه نشریه ارتقا پیدا خواهد کرد. خواهشمندیم همه تلاش خود را برای شناخت جهانی و دسترسی آزاد به این مقاله، با در اختیار گذاشتن لینک آن برای دوستان و همکاران و در صورت امکان نشریه شخصی یا سازمانی خود انجام دهید. فراموش نکنید عکس های خودتان زمان گرفتن جایزه را هم برای ما بفرستید.

درباره گواهی نامه شما

نمایندگان Emerald در کنفرانس هایی که در ادامه ذکر می شوند و در تابستان تشکیل خواهند شد، حضور خواهند داشت و این گواهی نامه و جوایز را به طور رسمی تقدیم شما خواهند کرد.

 June: European Conference on Information Systems(ECIS), Guimarães, Portugal 5-10

1-5 July: EurOMA , Edinburgh, UK

3-6 July: Academy of Marketing, Hull, UK

6-8 July: EGOS, Copenhagen, Denmark

4-8 August: AOM, Atlanta, USA

4-9 August: AAA (American Accounting Association Annual Meeting), San Diego, USA

5-7 September: BAM (British Academy of Management), Warwick, UK

13-15 September: The 10th Annual Euromed Academy of Business (EMAB)Conference, Rome, Italy

21-23 September: 11th European Congress of Mental Health in Intellectual Disability, Luxemborg

11-14 October: FMA Meeting, Boston, USA

27 October – 1 November: ASIS&T (Association for Information Science and Technology), Crystal City, Arlington Virginia, USA

8-9 November: ISBE, Belfast, Northern Ireland

ما می خواهیم عکس برندگان جوایز را با  گواهی نامه هایشان در شبکه های اجتماعی و در وب سایتمان نمایش دهیم. اگر شما راضی هستید، به محض این که گواهی نامه را دریافت کردید، خواهشمندیم یک عکس با گواهی نامه تان به نشانی پیوست ارسال فرمایید.

امرالد متعهد است که از جامعه نویسندگانش حمایت و تجلیل کند. به ویژه ما در آغاز اردیبهشت ماه، یک نشریه با موضوع جوایز منتشر خواهیم کرد، که لینک آن در پیوست آمده و همچنین در شبکه اجتماعی امرالد در دسترس خواهد بود.

 

یک بار دیگر تبریک فراوان به خاطر جایزه تان

 

با تقدیم احترام

جیم باودن (Jim Bowden)

مدیر ارتباطات آکادمیک انتشارات امرالد

—  لینک مقاله  —

سایت مدیریت

(مرجع علوم بازرگانی و بازاریابی)

2 نظر

  1. مهرناز باشوکی

    آقای دکتر موفقیت ارزشمند شما رو تبریک عرض میکنم
    انشالا شاهد تداوم این موفقیت ها باشیم
    مایه ی افتخار مایید

  2. علیرضا شهبازی

    جناب اقای شیخ اسماعیلی بهتون تبریک میگم انشالله موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید